دیدگاه ما

بجای اینکه از خودمان بگوییم، بهتر است که از دیدگاه هایمان بگوییم. دیدگاه ما بیانگر تصویرمان در ذهن شما خواهد بود. باید قبول کنیم که ساده ترین و روزمره ترین رفتارها از یک تصمیم بوجود می آیند و تصمیمات بر اساس اطلاعات هستند. در کسب و کار اطلاعات از دو منبع اصلی و سیتماتیک میتواند تامین شود. منبع اول درون سازمانی بوده و بر اساس داده های درون سازمانی شکل می گیرد و منبع دوم حاصل جمع آوری داده های برون سازمانی است که چه بخواهیم و بدانیم و چه ندانیم در زمره یک الگوی تحقیقی خواسته یا ناخواسته می باشد.

دیدگاه ما این است که هر سازمانی نیاز به اطلاعات دارد و برای تصمیم گیری باید اطلاعاتی را بدست آوریم که قابلیت کاربردی سازی داشته باشد. گاهی اوقات ما اطلاعات را بدست آورده ایم که هیچ کارایی ندارند. مهم این است که قبل از تحقیق، سوال دقیق و مساله دقیق سازمان به درستی کشف شود. در غیر اینصورت نتایج حاصل از تحقیق کارایی نخواهد داشت.

لذا در فرایند تحقیق یا مشاوره،

  • در ابتدا به بررسی دقیق مساله سازمان می پردازیم تا اطمینان پیدا کنیم که باید به دنبال چه اطلاعاتی باشیم و آیا این اطلاعات کمکی به شرکت خواهد کرد یا نه؟
  • سپس به بررسی اعاد وجوانب موضوع خواهیم پرداخت و با مطالعه اسنادی نشانه های اولیه را شناسایی می کنیم و فرضیات مقدماتی را تعیین می کنیم.
  • در این مسیر اگر نیاز به تحقیقات کیفی اعم از مشاهده، مصاحبه عمومی، مصاحبه تخصصی، مصاحبه های عمیق و …. باشد، انجام میشود.
  • و بر این اساس فرضیات نهایی تحقیق تعریف و پرسشنامه های عملیاتی برای تکمیل یافته ها طراحی و عملیاتی میشود.
  • و پس از جمع آوری اطلاعات، اقدام به تحلیل و استخراج اطلاعات و ارائه پیشنهاد خواهیم نمود.

 

اما در بخش های مشاوره ای نیز همین فرایند از فاز شناخت تا ارائه پیشنهاد ادامه خواهد داشت تا از مشاوره و ارائه پیشنهادهای کلی و کلی گویی جلوگیری شود. در واقع تلاشمان این است که پیشنهادهایمان با واقعیت های محیطی سازمان و توان آن متناسب باشد تا قابلیت اجرایی سازی پیا کند.

چشم انداز دال بازار

دال بازار با اجرای فرایندهای خلاق و نوآور، پیشرو در تحقیقات بازاریابی و مشاوره بازاریابی خواهد شد.

ماموریت دال بازار

ماموریت دال، انجام تحقیقات و جمع آوری داده های بازار برای بهبود فرایند و کیفیت تصمیم گیری های بموقع و سریع کسب و کارها به روشهای مختلف.

کار هایی که ما انجام می دهیم

واقعا سئو چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

وظیفه و هدف اصلی «تحقیقات بازاریابی»، درک نگرش‌ها، رفتار مصرفی و عادات خرید مصرف‌کنندگان و به بیان دیگر، فراهم کردن «بینش بازاریابی» است.

موفقیت در بازاریابی اتفاقی نیست بلکه حاصل برنامه‌ریزی و اجرای دقیق برنامه‌های مختلف است. بازاریابی یک فرایند مستمر و همیشگی است. مدیران بازاریابی همواره و...

این روزها، با رشد ایده‌های نوآورانه و استارتاپی، شاهد شکست بسیاری از آن‌ها در برآورده کردن انتظارات مشتریان هستیم. این شکست‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که تصور کنیم و...

شرکت‌ها برای یافتن مشتریان احتمالی، تبدیل آن‌ها به مشتریان بالفعل و توسعه کسب‌وکار خود، نیازمندِ نیروهای حرفه‌ای در بازاریابی و فروش هستند.

داده کاوی (Data Mining) فرآیند یافتن الگوها و همبستگی‌ها در مجموعه داده‌های بزرگ برای پیش‌بینی نتایج است. با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک‌ها، و...

گزارش‌های آماری و تحلیلی دال بازار، علاوه بر دسترسی به اطلاعات تخصصی بازار، منجر به بهبود تصمیم‌گیری در کسب‌و‌کارها می‌شود.

تیم ما

تجربیات دیجیتال به یاد ماندنی

گرافیست

نظر مشتریان

ویژگی های هوشمندآژانس دیجیتال مارکتینگ دال بازار
مشتریان
0
مشتریان
0
مشتریان
0
مشتریان
0

ارتباط با ما

تجربیات دیجیتال به یاد ماندنی