خدمات

خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید

 خدمات بازاریابی ما

تحقیقات بازاریابی

وظیفه و هدف اصلی «تحقیقات بازاریابی»، درک نگرش‌ها،رفتار مصرفی و عادات خرید مصرف‌کنندگان و به بیان دیگر، فراهم کردن «بینش بازاریابی» است. بینش بازاریابی به تصمیم‌گیرندگان کمک می‌کند تا ماهیت و دلایل تغییرات بازار را بهتر درک کنند. تحقیقات بازاریابی به عنوان فرایندی نظام‌یافته برای طراحی، جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و گزارش‌دهی اطلاعات و یافته‌های مربوط به مشکلات و فرصت‌های بازارایابی تعریف می‌شود.

مشاوره برندینگ

یکی از باارزش‌ترین دارایی‌های هر شرکتی، نام تجاری (Brand) آن است. خلق یک نام تجاری قوی، هم نوعی هنر است و هم نوعی علم. چنین کاری نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، تعهد عمیق و بلندمدت و همچنین، طراحی و اجرای برنامه‌های خلاقانه است. نام تجاری قوی، یکی از دلایل اصلی افزایش وفاداری مشتریان به شمار می‌آید. در قلب هر نام تجاری قوی نیز یک محصول یا خدمت جذاب قرار دارد.

مشاوره بازاریابی

موفقیت در بازاریابی اتفاقی نیست بلکه حاصل برنامه‌ریزی و اجرای دقیق برنامه‌های مختلف است. بازاریابی یک فرایند مستمر و همیشگی است. مدیران بازاریابی همواره در حالِ تصمیم‌گیری درباره ویژگی‌ها، قیمت، نحوه توزیع و بودجه‌بندی برنامه‌های ترویجی و فروش محصولات و یا خدمات خود هستند. تدوین استراتژی‌های بازاریابی در طولِ زمان، نیازمند دانش و مهارت سطح بالا و انعطاف‌پذیری مناسب است. افزون بر تدوین استراتژی‌های کلان، شرکت‌ها باید برای محصولات و خدمات مختلف خود نیز استراتژی‌های مشخصی را تدوین کنند.

آموزش بازاریابی و فروش

شرکت‌ها برای یافتن مشتریان احتمالی، تبدیل آن‌ها به مشتریان بالفعل و توسعه کسب‌وکار خود، نیازمندِ نیروهای حرفه‌ای در بازاریابی و فروش هستند.مشتریان امروزی انتظارات زیادی از نیروهای فروش دارند، از قبیلِ دانش و شناخت عمیق از محصول یا خدمت و ارائه ایده‌های جدید به مشتری. به طور کل، خواسته‌ها و انتظارات مشتریان، شرکت‌ها را برای ارائه برنامه‌های آموزشی تشویق می‌کند.

معرفی شرکت

 دال بازار در یک نگاه

  • 22 سال سابقه مشاوره و تحقيقات بازار حرفه‌اي
  • مشاوره و تحقيقات بازار براي 150 شركت توليدي و خدماتي در كشور
  • اجراي بيش از 750 طرح تحقيقاتی اعم از ميداني و كتابخانه‌اي
  • مديريت، جمع‌آوري و تجزيه و تحليل بيش از 400 هزار برگ پرسشنامه در سراسر كشور
  • اجراي طرح جامعه آماري TGI در ۸ شهر با حجم نمونه 1100 خانوار
  • طراحي و مهندسي بيش از ۲۵ نام تجاري (Brand Name) براي محصولات مختلف
  • طراحي و مهندسي بيش از ۷ شعار تبليغاتي براي شركت‌هاي مختلف

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما